Ünlü Çiftten Bebek Sürprizi: Bebeğin Nasıl Dünyaya Geldiğini De İlan Ettiler

Bir süre önce ayrılacakları yolundaki söylentilerle gündemde olan ünlü çiftten sürpriz haber geldi! Çift, kız bebeklerinin dünyaya geldiğini bir sosyal medya paylaşımıyla duyurdu. Ünlü çiftin bebeğin nasıl dünyaya geldiğini de saklamadan ilan etti.

SÜRPRİZ YAPTILAR

2018 yılında günlerce süren bir dizi törenle evlenen 39 yaşındaki Priyanka Chopra ile 29 yaşındaki Nick Jonas, kızlarının dünyaya geldiğini Instagram üzerinden duyurdu. Bir süre önce ayrılacakları ileri sürülen çiftten gelen bu sürpriz Haber hayranlarını da mutlu etti.

«TAŞIYICI ANNE YÖNTEMİYLE DÜNYAYA GELDİ»

Priyanka Chopra ve Nick Jonas, Instagram sayfalarında paylaştıkları açıklamada şu satırlara yer verdi: «Taşıyıcı anne yöntemiyle bir bebek sahibi olduğumuzu doğrulamaktan mutluluk duyuyoruz. Ailemize odaklandığımız bu dönemde özel hayatımıza saygı istiyoruz. Çok teşekkürler».

«TANRI’NIN LÜTFUYLA NE ZAMAN OLURSA OLUR»

Chopra ile Jonas’tan gelen bu haber, öncesinde bu konuda hiçbir açıklama yapmadıkları hatta bir duyum bile alınmadığı için hayranlarını çok şaşırttı, aynı zamanda da çok sevindirdi. Fakat Chopra ile Jonas, daha önceki röportajlarında kesinlikle ailelerini genişletmeyi düşündüklerini belirtmişlerdi. Chopra, geçen şubat ayında Vanity Fair dergisine verdiği röportajda, çocuk sahibi olmanın geleceğine dair en büyük arzularından biri olduğunu belirtmişti. Sonra da sözlerini şöyle sürdürmüştü: Tanrı’nın lütfuyla, olduğu zaman olur»

DÜĞÜN GÜNLERCE SÜRDÜ

Priyanka Chopra ile Nick Jonas, 2018 yılında tüm dünyanın günlerce büyük bir merak içinde izlediği bir dizi törenle evlenmişlerdi. Çift, Chopra’nın ana vatanı olan Hindistan’da ülkesinin geleneklerine uygun bir şekilde hayatlarını birleştirdi. Geleneklere uygun bir dizi törenden kameralara da renkli görüntüler yansımıştı.

Kaynak: https://www.hurriyet.com.tr/kelebek/hayat/unlu-ciftten…