Sağlık Turizmi Sayesinde Hastalar Sınır Tanımaz!

Tıbbi tedaviye başka bir ülkeye gittiğinizde, çocuk sahibi olma hayalinizin gerçekleşmesini ve ülkelere yeni seyahat etmeyi birleştirmek için benzersiz bir fırsatınız bulabilirsiniz. Ukrayna’yı özellikle Kyiv başkentini kesinlikle ziyaret etmelisiniz. Kyiv, dünyanın en eski şehirlerinden biridir. Başkentimiz, Slav halklarının oluşumu zamanında ortaya çıkmış. Birkaç yüzyıl sonra güzel şehir, güçlü ortaçağ Avrupa devletinin – Kyiv Knezliği’nin siyasi merkezi olmuş.

Tarihi 2,5 bin yıldan fazla olan Kyiv şehri, dünyanın en eski ve en güzel şehirlerinden biri olan Ukrayna’nın başkentidir. Mimari tarzların ve eğilimlerin, derin tarihin anıtlarının ve savaş sonrası yıllarda Kyiv’in yeniden canlanma tarihinin bir karışımı – bütün bunlar günümüzde şehir manzarası belirler. Kyiv sokağında meydanlarında Ukrayna barok, konstrüktivizm, klasik gibi mimari tarzları bulabilirsiniz. Son on yıl içinde Kyiv’in mimari topluluğuna birçok yeni şey getirildi. Şehrin her semtinde yeni gökdelenler görebilirsiniz. Euro-2012 Futbol Şampiyonası’nın maçlarını ağırlayan Ukrayna, güzel bir ülke olduğunu yabancı turistlere kanıtladı.

Kliniğimizin temsilcileri, ilgi çekici yerleri ve şehri keşfetmek için uygun yolları her zaman memnuniyetle tavsiye edecekler. Uçuş, doctor muayenesi, programla tanışma, test yaptırması gibi faaliyetler hastanın duygusal durumunu olumsuz etkileyebilir.

Bu nedenle, Kyiv’in turistik yerlerini ziyaret ederek şehirde bir yürüyüş, sizin için mükemmel bir rahatlama ve olumlu bir ruh hali olacaktır. Sonuçta, psikolojik sakinlik ve olumlu düşünme, tüm prosedürlerin daha kolay geçmesine ve olumlu bir sonuç elde edilmesine de yardımcı olur. Kliniğimizde, Avrupa Üreme Merkezlerinden daha düşük olan uygun bir fiyata hem de bir uzmana uzun sıralar olmadan tedavi alabilirsiniz.