Hakkımızda - BioTexCom - Üreme merkezi

BioTexCom – İnsan Üreme Merkezi.

Yüzde yüz kısırlık diye bir şey yoktur.

Bunu söylememizin ve bu slogan altında çalışmamızın nedenleri var. BioTexCom, başarılı bir tedavi umudunu kaybetmiş olan müşterilere %100 tedavi garanti veren tek klinik. Neredeyse 10 yıldır bu prensibe sadık kalmaktan gurur duyuyoruz.

BioTexCom kliniğimizin prensipleri müşterilerimizin güvenini kazanmamıza yardımcı oldu. Tüm müşterilerimiz uzun zamandır beklenen bebekleriyle eve döndüler. Bizi motive eder ve ilham verirler.

BioTexCom, diğer dünya tüp bebek merkezlerinde başarısız infertilite tedavisi gören bile müşterilere % 100 garantili sonuç sağlanır. Çoğu tıp merkezinde ilk denemenin başarılı olacağından emin oldukları takdirde taşıyıcı annelik programına katılabilirsiniz. Doktorlarımızın profesyonelliğinden emin olduğumuz için başarısız olan tüp bebek ve taşıyıcı annelik tedavisinde denemeleri başarısız olduğunda masraflarını karşılamaya hazırız. Benzersiz yaklaşımlarımız, ABD ve İsrail’den en iyi doktorlardan bile yardım almayan hastaları tedavi etmemizi sağlar.

Memnun müşterilerimiz sayesinde BioTexCom “Mutlu bir aile olmanın son varış noktası” statüsü aldı. “Her şey dahil” sistemi, tüm masrafların ve olası risklerinin klinik tarafından karşılandığı anlamına gelir. Burada kaldığınız süre boyunca sizinle ilgileneceğiz, böylece hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmaz. Tek yapmanız gereken uçak biletinizi satın almaktır. Taşıyıcı annenin ve yumurta donörün ücreti dahil tüm tıbbi masrafları biz karşılarız. Erken doğum, sezaryen ve rehabilitasyon gibi öngörülemeyen ve acil tüm masraflar klinik tarafından karşılanmaktadır. Türkçe bilen yöneticimiz taşıyıcı annelik programınızı büyük ölçüde kolaylaştırır.

Yöneticimiz günde 24 saat ve haftada 7 gün sizinle iletişimde kalacak, zihniyet özelliklerini ve ihtiyaçlarınızı anlayabilecek iyi bir arkadaşınız olacak. Yöneticiniz tüm tıbbi manipülasyonlar ve  prosedürler sırasında size eşlik eder. Size unutulmaz bir gezi organize eder, yasal belgeler ve bebek pasaportu çıkarmamıza yardımcı olur. Tüm resmi belgeleri edinme prosedürü iyi biliyoruz. Yasal düzenlemeler ve yetkili yöneticinin yardımı sayesinde bebeğinizin belgelerini mümkün olan en kısa sürede alacaksınız.

Yöneticilerimiz ve doktorlarımız, ekibimizin yardımıyla çocuklarının doğum gününde mutlu ebeveynlerden kartpostallar ve şükran sözleri alırlar. Bu bizim için büyük bir ödül. Ayrıca konforlu bir dairede yaşayacak ve temizlikçinin ve bebek bakıcı hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Yemeğinizle ilgilenecek, evinizi temizleyecek, çocuklara bakacak ve klinik personeli ile iletişim halinde kalmanıza yardımcı olacaklar .Şöförümüz sizi sadece kliniğe ve diğer ilgili kuruluşlara getirmeyecek, aynı zamanda şehir içinde de gezdirecek.