Taşıyıcı annelik ve Yumurta Bağışı

Taşıyıcı annelik ve Yumurta Bağışı. Neden Ukrayna?

Eğer doğru karar emin olmak gerekir yumurta bağışı ve taşıyıcı annelik programı için hedef ülke olarak Ukrayna seçimi. Ukrayna Avrupa ülkesidir. Bu coğrafi konumu ve rahat seyahat seçenekleri düşünmek sadece zaman doğrudur, ama en önemli nokta insanların bu zihniyet Avrupalı ve Amerikalı hastaların çoğu için çok benzer ve kolay anlayış oluyor.

BioTexCom kliniğinde tüm sorulara açık yanıtlar, hiçbir gizli maliyetleris,  şeffaf ödemeler zamanında hızlı geri bildirim verilecektir. Ukraynaya girme AB ülkeleri, Amerika ve Kanada için vize gerektirmeyen BDT ve İskandinav ülkelerinin çoğu. Üreme tıbbı yardım yöntemleri konusunda Ukrayna mevzuatı taşıyıcı annelik ve yumurta bağışı için son derece uygun ve sadıkdir. Her iki prosedür burada yasal ve yasama sayısında konsolide bulunmaktadır.

Ukrayna mevzuatına göre, ebeveynler (infertil çift) yasal olarak çocuğun ebeveyni sayılır. Yönelik ebeveynlerin isimleri bebeğin doğum belgesine yazılır. Taşıyıcı anne amaçlanan veliler ve taşıyıcı anne arasında akdedilen sözleşmeye göre doğumdan sonra bebeği tutmaya hakkı yoktur.

Cinsiyet seçimi de Ukrayna mevzuatı tarafından izin verilir.

Dolayı çoğu Avrupa ülkesinde bant o tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak Avrupa tipi yumurta donörü bulmak daha zor. Ukrayna nüfusunun yaklaşık% 95’i Avrupa açık tenli tip olduğu gibi, yumurta vericisi gerekli bulabileceğiniz ülkedir.

Slav bayanlar onların güzel, ince tenli, şıklığı ünlüdür ve bizim temel senin en iyi yumurta donörü bulmak mümkün olacak. Slav bayanlar onların güzel, ince tenli, şıklığı ünlüdür ve bizim temel sizin en iyi yumurta donörü bulmak mümkün olacaktır. Genellikle hastalar gelecek bebek için iyi genleri sağlamak için güçlü ve sağlıklı aile kökleri ile iyi görünümlü ve akıllı yumurta donörü seçmek için tercih ediyor. BioTexCom IVF, yumurta bağışı veya taşıyıcı annelik programları yerine getirmek için en iyi seçimdir.

Burada siz Avrupadan ucuz fıyatlar bulacaksınız. İyi fiyat, hizmet yüksek düzeyde, samimi insanlar, somut deneyime sahip doktorlar ve tabii ki misafirperver insanlarla zenqin güzel bir ülke. İnsan Üremesi için Ukrayna ve Ukrayna BioTexCom Merkezine Hoş Geldiniz. BioTexCom