Yaş sınırsız!

Herhangi bir yaşta çiftler BioTexCom merkezinde ebeveynlik mutluluğu bula bılir.

Kadının 40  yaşını kaydetti ama yine de çocuksuzdur. Daha fazla ve daha sık bu tür bir durum modern dünyada görülebilir. Ama biz tam güven ile hayat bilgelik ve deneyim, profesyonel başarı ile, mutlu aile kurmak için sağlam bir temel oluşturdumuş güzel bir kadınsın söyleyebileriz. Ve şimdi dünyaya getirmek için mükemmel bir zamandır. Lakin medyada makalelerinde çok sayıda 40 yıldan sonra gebe imkansız ve bu gebelik kesinlikle çeşitli komplikasyonlara ve risklere eşlik edecek gibi şeylerle şaşdırmayın. Siz 40 yilınızdan sonra gebe olmağınızı biz garanti veriyoruz. Ama 25 yıl içinde gebelik yanı sıra zorluklar ve komplikasyonlar her türlü ile ilişkili olabilir gerçeği hakkında unutmayalım. Ancak, yetişkinlikte hamile olma kararı büyük ve önemli avantajlara sahiptir. Birincisi, kadın zaten o istediği hemen her şeyi elde etti, ve bir insan olarak kuruldu. Kadın tam ne istediğini bilen ve makul hedefleri var. İkincisi, bu zamana kadar kadın sert bir aile kurmuş, ama karı kocası ile birlikde sağlıklı bir çocuk heyata getirmek için her bir şeye el atıyor. Fakat, yaşdan asılı olarak kadının organızması bazı tabii kavramı pozan fizyolojik değişikliklerden geçiyor.

Böyle bir durumda kadının üreme tıbbı yardım yöntemleri bir çapa şeklinde sahiptir. bilim ve tıp temsilcileri tarafından ulaşılmıştır son başarıları dikkate alındığında, hiçbir şey imkansız olduğunu kesin söylenebilir ve 40 ve hatta daha sonra yaşındayken sağlıklı bir bebek taşıyabilir. Dünya pratiği inceleyelim. Misal için şou biznes küresi hakkında düşünün. Haber bölümlerde sık sık mutlu yüzler TV yıldızlarının ve şarkıcıların yetişkinlik yaşında evebeyn olduklarını izleyebiliriz. Böylece, Madonna başarıyla 38 yaşında ilk çocuğu doğurmuştur ve 4 yıl içinde cesurca ikinci bir çocuk için karar aldi. Mariah Carey ekizleri 42 yaşında oldukça doğmuşdur. Ayni yaşda olarak Celine Dion, 6 defa IVFden keçib kocasına sağlıklı ikizler hediye etdi. Bu liste uzayıp gide biler.

Ukrayna, bu konuda, sınırları itti ve tüm dünya yapay döllenme modern tekniklerin kullanımı bir başlangıç veriyor. Son yıllarda geç gebeliklerin seviyesi% 50 oranında arttı. Şimdi 40 yaş ilk çocuğun doğumu için geç yaş olarak kabul edilr. Bugün üç kat daha fazla kadın yirmi yıl öncesine göre 35 sonra ilk çocuk doğur. İstatistiklere göre, 40 yaşı kiçmiş kadınların 4% doğal olarak doğuyor, 70% – yumurta bağışı yardımı ile.

Üreme tıbbı BioTexCom Ukrayna kliniği mutlu anneler olmak için 40 yaşından sonra kadınlara yardım etmek lisanslı tıp merkezlerinin listesindedir. Bu tıp merkezi doğurganlık çağı keçdiyine göre çocuğu olmayan annelere annelik mutluluğu bulmak için yardımcı olur. Bizim doktorlar başarılı olarak 40dan yukarı yaşlı kadınlar için IVF, ICSI ve yumurta bağışı kimi prosedür keçiriyorlar. Son yıllarda (40 yaşından sonra kadınlar tarafından) doğum sayısı artmaktadır. 40 yaşından sonra üreme teknikleri yardımı ile kadınların aile kurması cok pozitif hallar vardır. 66 yaşında kadın başarıyla yumurta bağışı kullanarak, sağlıklı ikiz doğup, ona göre BioTexCom klinik inanılmaz durumda gurur duyuyor! Uygulamada, pozitif istatistik ve uzun zamandır beklenen bebek veliler tarafından sadece mutlu hikayeler üzerine gülümseme işimizin başarısından konuşuyor. Biz ilk başta imkansız gibi görünüyor tüm söyleyebiliriz – aslında, bu mümkün ve gerçekdir. Bu nedenle, sevgili kadınlar! Özellikle herhangi bir yaşta bir anne olmak için arzusundan, korkmayın!