Kimler donör olabilir?

Kliniğimizde yumurta bağışı programı çerçevesinde kişisel gereksinimlerinize uyan bir donör seçebilirsiniz. Seçim yöntemimiz müşterinin ihtiyaçlarına dayanmaktadır ve teklifimizi beğendiyseniz diğer adımları atmaya devam ediyoruz. Sizin için en önemli donör karakteristiklerini özünüz seçirsiniz. Kararınıza saygı duyuyoruz.

Kliniğimizde seçim yöntemi

Donörlerin potensial seçim prossesinde, onların tıbbi ve psikoloji durumu dikkatle öğrenilir.  Her defa hangi donörü seçsek – ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize uygun olacak.

Bizim inançımız: donör şahsen sizin için seçilmelidir. Sizin için donör seçtikten önce,(biz sizin için teklif ettiğimiz program halinde) bu nedenle biz ilk konsultasyonda bir birimizi daha iyi tanımak için karşılaşırık. Sizin isteğinize uygun donör tapmak – bizim için ilk növbede önemlidir. Yumurtda donasyonu prosedörünü planlaştıran kadınların çokusu için, donörün ona benzemeği çok önemlidir. Sizin için en iyi seçenek seçmek için, biz herzaman donörlerimizle görüşürüz.

Biz donör seçtike aşağıdaki kriterleri dikkate alıyoruz: etnik grubu, boy, vücut, göz rengi, saç ve deri rengi; sizin gereksinimlerinize uygun  en cazip donör bulmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Biz her zaman kan grubu ve Rh dekkate alıyoruz. Okul ve mesleki eğitim hakkında da bir karakteristik yapabiliriz. Bizim donörlerin çoku Avrupa görünümüne, mavi, gri veya kahverengi gözlü, sarışın veya koyu renkli saçları var. Bu nedenle, sizinle aynı göz renginde, sarışın veya koyu bir saçlı kadın seçmeniz gerekiyor.

Ne istediğinizi bize bildirdikten sonra, bize verdiğiniz tüm parametrelerle uygun olan donör veritabanımızda en iyi yumurta donörü arıyoruz. Size başarını garanti etmek için donörlerle şahsen buluşuyoruz. Size yaş, boy, çeki, göz ve saç rengi, donörün okul eğitimi ve mesleği hakkında bilgi veririz, donörün çocuğu ya da çocukların yaşı hakkında da bilgi veriyoruz ve ondan sonra siz karar verirsiniz. Teklifinizden memnun değilsenizse sizin için tekrar donör aramayı ve seçmeyi başlatabiliriz. Yumurta donasyonu için karara gelmek ve seçim ile memnun olmuş durumunda sonraki prosedürlere geçmek çok çetin olduğunu anlıyoruz.