Yumurta Donasyonu

Yumurta donasyonu, kendi yumurta ile hamile kalmanın imkansız olduğu durumlarda çocuk sahibi olmak imkanıdır. Bizim klınikde yumurta donasyonu için yumurta veritabanı var, ve biz size çok cavan, sağlıklı ve cazibeli donör tavsiye ediyoruz, onlar sizinle beraber tedaviye ve uyarıma başlayacaklar..

Bizim klinikde yumurta donasyonun üstünlüyü

In our clinic, one client gets one egg cell donor; this means that you receive all egg cells that are produced by a donor over all treatment period. We do not have a so called “egg cells distribution”, the distribution of donor’s egg cells between patients. All our donors are young and are mommies (have 1 child minimum) that is why infertility treatment with the help of egg cells donation has all chances for success. To start an egg donation program you do not have to wait for a long time because we have a big bank of egg cells.

Sizin özelliklerinize uygun olacak donör seçimi yapıyoruz. Bizim klinikte siz dondurulmuş embriyo yok, taze bir embriyo alacacaksınız. Embriyolar 5 güne blastosiste gelişir, ve seçilen 3 embriyo implantasyon edilir. Kalmış embriyoları gelecekte kullamak için, gerekirse, dondurmak imkanı var.

Kliniğimizdeki yumurta donörlerin kriterleri.

Bizim tüm yumurta donörlerimiz 30 yaştan aşağıdır, orta yaşları 26dır. Hepsinin en az bir çocuk var (tüm çocuklar sağlıklıdır). Tüm yumurta donörleri çekici, akıllı ve sağlıklıdır. Hepsi genel tıbbi, jinekolojik ve psikiyatrik muayeneden geçiyor ve üç ay boyunca HIV, Hepatit B ve C için test edilir.

Yumurta donasyonu nedir?

Yumurta donorü için ve müşteriye ihtiyaç duyulmaktadır. Donör yumurtası İVF  için maruz edilir. Sonra yumurtalar kocanın veya partnerin (veya donör spermi ile) spermi ile laboratuarda döllenir. Donör yumurtaları embriyolara gelişir, olardan 2-3 hastanın rahimine yerleşir. Kalan dondurulmuş embriyolar hastanın veya kocasının özelliğidir. Başarılı gebelikten sonra hasta çocuğu doğurur ve anne olur.