04107, Kiev, Ukraine, 2/6 Otto Schmidt str.office.ro@biotexcom.com
logo
  • Yumurta Donasyonu programları  

BioTexCom – İnsan Üreme Merkezi.

Mutlak kısırlık yoktur!

Biz bu yüzden söylemek ve böyle bir sloganı altında çalışmak için iyi bir nedenimiz var.

Insan üreme BioTexCom Merkezi infertilite tedavisi son uygulamaları ve yöntemleri kullanan, yüksek vasıflı profesyonellerinden oluşan bir takımdır. Hatta en umutsuz kısırlıkla boyle BioTexCom çalışan doktorlarimiz var.

Onlar memnuniyetle sizinle uzun zaman beklenen annelik ve babalık mutluluğunu paylaşacak. Tüm tibbi programlar karırlıdı ve hastalar sadece olumlu bir sonuç ile, ve fazlalik olmadan kliniği terk etmek için düşünülmüş. Bizim doktorlar yalnız  100% emin durumunda programı başlar.

Erken başından itibaren ve programın sonuna kadar hasta ile temas program konaklama kurşun yöneticileri. Bizim işçilerimiz her zaman telefon aramalarına, e-postalarına cevap ve ilgilendiğiniz herhangi bir konuda size danışmak olacaktır.

Programı aparan yönetciler hasta ile en program başlandıkdan ve bitdiyine kadar oluyor. Bizim işçilerimiz her zaman telefon aramalarına, e-postalarına cevap ve ilgilendiğiniz herhangi bir konuda size cevap verecekdir.

Ukraina paytaxtı olan Kiev şehirine BioTexCom merkezine geldikde, siz zorunlu olarak annelik ve babalık mutluluğunu bulucaksınız, paranıza tasarruf yapacaksınız ve ilk önce yüksek düzeyde hizmet ve tıbbi bakım alacaksınız. Ayrıca, en güzel Avrupa başkentlerinden biri, Kiev şehrini daha iyi tanımak için büyük bir fırsat var.

BioTexCom yönetiçileri her zaman Kiev şehrinde boş zamanlarını ilgi ile keçirmek için  hazırız. Yerel restoranlar ve barlar ilginç gezi turları, unutulmaz kent yürüyüşleri ve lezzetli yemekler. Böylece, size başarının son derece önemli ve olumlu bir unsurdur, sakin bir ruh hali içinde yaklaşan prosedür düşüncelerini zihninizden çıkarmak mümkün olacaktır.

BioTexCom İnsan Üreme merkezi – taşıyıcı annelik ve yumurta naklı için en iyi seçimdir!

Almanya, İtalya, İngiltere, İsviçre, Romanya, İsrail, Amerika, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan ve diğerleri – tüm Avrupa ve tüm dünya ziyareti BioTexCom merkezi üzerinden gelen hastalardır. Önde gelen taşıyıcı annelik ülkelerden biri Hindistandır, ama, Hintli infertil çiftlerin yanı sıra Ukrayna tedavi için gidiyorlar. Biz en yüksek başarı göstergesine ve en düşük sayı girişimine sahibiz,  100% garanti ile.

Biz bütün dünyanın bilim adamları ve doğum uzmanı – jinekologlar ile birlikde çalışıyoruz, uluslararasi konferans üyesiyiz ve üreme tıbbı alanında araştırmacılar için para koyuyoruz. Ukraınada taşıyıcı annelik ve yumurta bağışı yerli yasalarına esasen yapılıyor ve yüksek başarı olan oranı var.Tüm çiftler başarı ile kliniği terk edip bebekleri ve yasal belgeler ile evlerine gidiyorlar.

Sözleşmeni imzalıyarken, hastalar komple hizmet paketi alıyorlar. Özellikle BioTexCom merkezinin sürücüleri, müşterileri hava limanında karşılıyor ve klinikten/kliniğe, otele, elçiliğe v.s gelip gitmeklerini temin ediyorlar. Müşteriler kliniğin otellerinde ve evlerinde kalıyorlar ve uzmanlaşmış çocuk doktoru tarafından  düzenli tibbi muayene gecıyorlar. Her zaman doktor bebeğin sağlığı durumunu izler ve evebeynin tüm ilgilenen konularına cevap ve tavsiye veriyor. Erken doğum olayında BioTexCom masrafları ödüyor, hatta lazımlı derman, prosedür ve bebeğin hastahanede kalması. Tüm dönem boyunca proqram yöneticisi ve tercüman çifti eşlik ediyorlar, tüm prosesleri organize ve koordine ediyorlar, belgeleri hazir etmek ve çetinsizlikle programı keçmek kömek ediyorlar. Müşterileri eşlik eden tercumanlar hükümet kurumunda işlemek için akreditasyon edilmışdir ve taşıyıcı annelikle bağlı belgelerle iş tecrübesi vardır.